Tags: Mátészalka
Leírás

NÉMET IPARI TOLMÁCS

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • Bevezetésre kerülő termékekhez kapcsolódó dokumentumok lefordítása
  • Tolmácsolás

    Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Tolmács képesítés felsőfokú német nyelvtudással
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Csapatszellem

    Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, útiköltség támogatása
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionalitás környezetben, tréningek
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

    Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Fast Internet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tea & Coffee

Our Benefits

Conference Rooms

Pro Equipment

Free Bike Parking

24/7 Access