Tags: Győr
Leírás

Feladatok leírása:
Többféle munkakörben tud dolgozni (áruátvétel, áruösszekészítő, csomagolás). A munka során kézi szkenner-t kell használni. Állómunka és vannak olyan területek nehezet kell emelni. Fő feladat a gyártáshoz szükséges alkatrészek biztosítása.
Munkarend:
Három műszakos 8 órás, vagy 12 órás műszakokkal kell számolni. Azt, hogy pontosan melyik műszakba kerül majd, a felvételi napon adják meg.
–         ingyenes szállás
–         munkába járás támogatása busz bérlet vagy üzemanyag térítés formájában
–         fizetési előleg lehetőség
–         jelenléti bónuszok havonta és félévente
–         13. havi fizetés
Elvárások:
–         terhelhetőség
–         raktári tapasztalat előny

Fast Internet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tea & Coffee

Our Benefits

Conference Rooms

Pro Equipment

Free Bike Parking

24/7 Access