Leírás

Nyíregyházi partnercégünkhöz agilis, tapasztalt raktárvezetőt keresünk egy fiatalos, lelkes csapat élére, aki motiváló erejével és fejlesztői szemléletmódjával képes előre vinni a csapat és a vállalat érdekeit.

Raktárvezető

Feladatok, amelyek rád várnak a mindennapok során:

  • Beérkező áruk átvétele, kiadása, visszavétele, ellenőrzés
  • Szállítás előkészítése
  • Raktári munkatársak feladatainak szervezése, hatékony delegálás, feladatmegosztás
  • Teljesítménymenedzsment kialakítása, fejlesztői javaslatok ajánlása
  • Munkatársak motiválása, összetartás segítése
  • Raktározáshoz, kiadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása számítógépes készletnyilvántartó programban
  • Anyagmozgatás, árupakolás
  • Cégen belüli anyagmozgások adminisztrációja
  • Raktári rend fenntartása, eltérések és hibaszázalékok minimalizálása
  • Leltározási feladatok
  • Export-import ügyintézés
  • Futárokkal való kapcsolattartás
  • Munkavédelmi elvárások betartatása
  • Beszerzési teendők ellátása
  • Számlák iktatása
  • Visszáru kezelése

    Amire szükséged lesz a pozíció betöltése során:

  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Logisztikában vagy operációban szerzett korábbi tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Proaktivitás, önállóság
  • Hatékony delegálásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Folyamatokban való gondolkodásmód
  • Csapatszellem
  • Targonca vezetői jogosítvány

    Ami miatt érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Rugalmas, nyugodt munkakörnyezet
  • Egyműszakos munkarend
  • Önállóság és kreatív/fejlesztői szemlélet alkalmazhatósága
  • Csapatépítő rendezvények

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Fast Internet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tea & Coffee

Our Benefits

Conference Rooms

Pro Equipment

Free Bike Parking

24/7 Access